سلام

امروز کلاس فرانسمون خیلی خوش گذشت.

البت یک تو کلاس یکی هست که میشه کفت رسما با من مشکل داره. دلیل اول چون چادری ام دلیل دوم  چون گمان می‌کنم اطلاعات عمومیم از اون بیشتره و حرف برای گفتن دارم.

امروز دیگه شورشو در اورد. اول اومدم جواب بدم اما دیدم وقتی کل کلاس پشتم در اومدن خیلی هم لذت بردم و از طرف دیگه استاد بلدوزری از روش رد شد. مورد اول دلم خنک شد. مورد دوم یاد گرفتم سکوت بهترین راه حله.اگه طرف حق باشی بالاخره یکی پیدا میشه که ازت دفاع کنه البت نه اینکه تو ساکت باشی به امید اینکه یکی دیگه حقتو بگیره اما یه جاهایی سکوت واقعا بهترین راه حله چون بدجور طرفتو میسوزونه 

امشب مجبور شدم یه شات اسپرسو غلیظ بخورم  و بااجازتون اصلا خوابم نمیبره و از طرفی اصلا حوصله ترجمه و درس خوندن رو ندارم  ترجیح می دم نت گردی بکنم و اهنگ گوش بدم.حامی خبیص درونم امشب خیلی خوشحاله 

بابا امشب از کلاس می پرسید و من گفتم مثل همیشه.  با جدیتی که نمی دونم از کجا پیداش شده تصمیم گرفتم که دیگه چیزی براش تعریف نکنم و همشو همین جا بنویسم  باید بینیم تا کی دووم میارم.

باید شروع کنم مقاله خوندن برای پروپوزال و اینکه مقاله استاد فردوسی رو هم موضوعشو عوض کنم اما اصلا دست و دلم به این دوتا کار نمیره.

ولی واقعا باید از فردا شروع کنم فردا شهادت امام حسن عسگریه 

هنوز تو کفش موندم چحجوریه که ما فردا عذا داری داریم و پس فردا اغاز امامت حضرت مهدی رو جشن می گیریم؟

نه اینکه منکر عذاداری بشم اصلا، اما  به صورت کاملا ناخوداگاه منو یاد کتاب سینوهه میندازه. اونجایی که گریه می کردن برا مرگ فرعون مرده بعد برمی گشتن به قصر و جشن می گرفتن برای شروع پادشاهی فرعون جدید. 

فک می کنم از همه چی حرف زدم تو این پست،  یه جورایی همه چی درهم برهم شد دقیقا مثل اسم وبلاگ 

برم که به بقیه زندگی برسم…

فعلا

کلاس ,اینکه ,اصلا ,خیلی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

گالری عکس بناپی ها پرو نیوز | اخبار پر حاشیه و داغ روز ایران goalsoccer پرتال تخصصی تاسیسات مکانیکی ساختمان|تاسیسات|تاسیسات حرارتی|تاسیسات برودتی|تاسیسات الکتریکی|تهویه مطبوع|Hvac یونیک فاینانس فروشگاه اینترنتی کتاب عباسی آکوچین تبلیغات نیلوفر صلاحی Jadaoev29 Webbplats